Atis Karulis

Es medicīnisko izglītību ieguvu RMI, ko pabeidzu 1982.gadā. Pēc internatūras beigšanas strādāju Rīgas 9.poliklīnikā un 11 gadus Rīgas 1.slimnīcas 31.nodaļā (nod.vadītāja Dr.Meta Saulīte). Tad sekoja 15 gadu ilgs darba posms "Linezera slimnīcā (nod.vad. Dr.Veidiemanis). No 2003.gada paralēli strādāju Uro ambulancē.
Pateicoties Dr.Ginta Treija interesei un darbam neauglības sfērā, ir veidojusies zināma pieredze vīriešu neauglības diagnostikā un ārstēšanā. Tāpat jau vairāk kā 10 gadus strādāju par konsultantu NRC Vaivari.
Uroloģijas pamatus man ir veidojusi Rīgas 1.slimnīcas skola. Zināšanas ir papildinātas daudzos īsākos un garākos kursos un apmācības ciklos Eiropā un Amerikā. Bieži ir apmeklētas operācijas vadošajā Igaunijas slimnīcā - Ziemeļaustrumu Igaunijas slimnīca (agrāk Mustamae slimnīca) (nod.vad.Dr.Zirels, klīnikas vadītājs Dr.Kukks) 
Uroloģijā nevaru atrast lauku, kas man būtu neinteresants, bet īpaši piesaista prostatas slimības, urīnpūšļa slimības un urinācijas traucējumi (neirogēni, neneirogēni - pāraktīvs urīnpūslis, slodzes urīna nesaturēšana), nierakmeņu slimība (ne tikai nierakmeņi), vīrieša novecošanas problēmas un fertilitāte.
Pieaugot pieredzei palielinas interese par apmācību. Tā laikam vecāku ietekme. Esmu apmācīttiesīgs urologs. Regulāri lasu lekcijas gan ģimenes ārstiem, gan piedalos ar prezentācijām Latvijas urologu asociācijas sēdēs.
Esmu Latvijas Urologu asociācijas biedrs (LUA prezidents no 1999.gada līdz 2003.gadam), Eiropas Urologu asociācijas biedrs.
Hobiji: mūzika, teniss, grāmatas, teātris, sēņošana
Esmu precējies, ir meita un dēls

Edvīns Norvelis

 

Armands Bāliņš

Alvis Laukmanis

Egita Deine

Kirils Ivanovs

LV RU GB
EsiSauss.lv

Uroklinika