Uro ambulatorās palīdzības iespējas pašreiz apvieno urologu darbu daudzās Latvijas vietās. Pirmā no tām un vieta, kur arī sākās "Uro" darbība, ir "Linezera" slimnīca. Pacientus tur pieņēmām no 2003. līdz 2017.gada novembrim. Reformu rezultātā šī slimnīca ir slēgta un Linezera filiāle ir pārcelta uz Tālivalža ielu 2a - Uro Teikas filiāle. No 2009.gada sākām pieņemt Rīgas kreisajā krastā - 2.slimnīcā, no 2013.gada Talsos, Tukumā un Ogrē, vēlāk arī Rīgas 1.slimnīcā, Bauskā, Siguldā, Līvānos un Preiļos.
No 2003.gada ambulancē pieņem urologi Dr. Armands Bāliņš, Dr. Atis Karulis, Dr. Alvis Laukmanis un Dr. Edvīns Norvelis. Pēdējos gadus "Uro" strādā Dr. Egita Deine un Dr. Kirils Ivanovs.
Ambulatori veicam praktiski visu to, ko veic visur Eiropā un pasaulē, lai noteiktu diagnozi un varētu sekmīgi ārstēt uroloģiskās slimības. Tā bez uroloģijas pamatproblēmām - prostatas slimībām (iekaisumi, labdabīgas un ļaundabīgas slimības), nierakmeņu slimības un urīntrakta iekaisumiem (UTI), mēs konsultējam arī šādās šaurākās nozoloģijās: vīriešu neauglība, neirogēni mikcijasd traucējumi.
Pie mums var veikt arī sekojošas diagnostiskas un ārstnieciskas procedūras: pārsiešanas, injekcijas (i.m., i.v., sistēmas), ultrasonogrāfija (abdominālā, transrektālā, ģenitāliju), endoskopijas (urīnpūšļa fleksiblā cistoskopija ar dažādām manipulācijām urīnpūslī: biopsijas, stentu ievade un izņemšana, botulīna injekcijas, mazu veidojumu izņemšana), prostatas biopsijas, urīnpūšļa katetrizācijas, urīnizvadkanāla kalibrēšana un bužēšana, urofloumetrija.
Pats galvenais līdzeklis un metode mūsu diagnostikā ir saruna ar pacientu. Kā mācīja mūsu urologi skolotāji Dr.Saulīte, Dr.Andrejsone, Dr.Mīlbergs, Dr.Geldners sen., Dr.Veidemanis - nav nekā svarīgāka, kā izprast pacientu, kā radīt viņam drošības un miera sajūtu.